We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP141000R8379 ABB PM5650-MC-EIP-KIT AC500,Machine Control
MPN: 1SAP141000R8379
Alt. SKU: PM5650-MC-EIP-KIT
Special Price
£2,647.92
£2,206.60
Regular Price
£3,115.20
1SAP141000R8379 ABB PM5650-MC-EIP-KIT AC500,Machine Control
| Height | 110mm |
|---|---|
| Width | 180mm |
| Depth | 250mm |
| PLC Range | AC500 |
| Barcode | 4013614575020 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85371091 |
| Country of Manufacture | China |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP141000R8379 |
| Alternative Product SKU | PM5650-MC-EIP-KIT |
Write Your Own Review