We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP125600R0173 ABB PM5072-KIT-BACnet PM5072-T-2ETHW Prog.Log.Controller Kit with BACnet-runtime lizenz
MPN: 1SAP125600R0173
Alt. SKU: PM5072-KIT-BACnet
Special Price
£746.64
£622.20
Regular Price
£878.40
1SAP125600R0173 ABB PM5072-KIT-BACnet PM5072-T-2ETHW Prog.Log.Controller Kit with BACnet-runtime lizenz
| Height | 110mm |
|---|---|
| Width | 180mm |
| Depth | 250mm |
| Barcode | 4013614577093 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85371091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP125600R0173 |
| Alternative Product SKU | PM5072-KIT-BACnet |
Write Your Own Review