We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP187100R0202 ABB TA5123-2AI-RTW AC500-eCo, analog input module option board, 2AI RTD, 16Bit, Spring terminals, Wide temperature
MPN: 1SAP187100R0202
Alt. SKU: TA5123-2AI-RTW
Special Price
£195.84
£163.20
Regular Price
£230.40
1SAP187100R0202 ABB TA5123-2AI-RTW AC500-eCo, analog input module option board, 2AI RTD, 16Bit, Spring terminals, Wide temperature
| Height | 42mm |
|---|---|
| Width | 28.5mm |
| Depth | 54.2mm |
| PLC Range | AC500 eCo |
| Barcode | 4053546054156 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85389091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP187100R0202 |
| Alternative Product SKU | TA5123-2AI-RTW |
Write Your Own Review