We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP187000R0203 ABB TA5110-2DI2DOW AC500, digital in/output module option board, 2DI 24 VDC, 2DO-Trans. 24 VDC /0.5A, spring/cable front terminal 3.50 mm pitch, Wide temperature
MPN: 1SAP187000R0203
Alt. SKU: TA5110-2DI2DOW
Special Price
£69.36
£57.80
Regular Price
£81.60
1SAP187000R0203 ABB TA5110-2DI2DOW AC500, digital in/output module option board, 2DI 24 VDC, 2DO-Trans. 24 VDC /0.5A, spring/cable front terminal 3.50 mm pitch, Wide temperature
| Height | 42mm |
|---|---|
| Width | 28.5mm |
| Depth | 54.2mm |
| PLC Range | AC500 |
| Barcode | 4053546054132 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85389091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP187000R0203 |
| Alternative Product SKU | TA5110-2DI2DOW |
Write Your Own Review