We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP187000R0201 ABB TA5101-4DIW AC500, digital input module option board, 4DI 24 VDC, spring/cable front terminal 3.50 mm pitch, Wide temperature
MPN: 1SAP187000R0201
Alt. SKU: TA5101-4DIW
Special Price
£69.36
£57.80
Regular Price
£81.60
1SAP187000R0201 ABB TA5101-4DIW AC500, digital input module option board, 4DI 24 VDC, spring/cable front terminal 3.50 mm pitch, Wide temperature
| Height | 42mm |
|---|---|
| Width | 28.5mm |
| Depth | 54.2mm |
| PLC Range | AC500 |
| Barcode | 4053546054118 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85389091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP187000R0201 |
| Alternative Product SKU | TA5101-4DIW |
Write Your Own Review