We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP351500R0378 ABB PM5675-2ETH-XC AC500,Prog.Logic Controller 160MB/8GB, eXtreme Conditions
MPN: 1SAP351500R0378
Alt. SKU: PM5675-2ETH-XC
Special Price
£4,754.22
£3,961.85
Regular Price
£5,593.20
1SAP351500R0378 ABB PM5675-2ETH-XC AC500,Prog.Logic Controller 160MB/8GB, eXtreme Conditions
| Height | 76mm |
|---|---|
| Width | 67.5mm |
| Depth | 62mm |
| PLC Range | AC500 |
| Barcode | 4013614570971 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85389091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP351500R0378 |
| Alternative Product SKU | PM5675-2ETH-XC |
Write Your Own Review