We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP124700R0173 ABB PM5092-T-2ETH AC500,Prog.Log.Controller 8MB,12DI/8DO-T/2DC, 2xEthernet, 24VDC, 3x Option Slots
MPN: 1SAP124700R0173
Alt. SKU: PM5092-T-2ETH
Special Price
£1,036.32
£863.60
Regular Price
£1,219.20
1SAP124700R0173 ABB PM5092-T-2ETH AC500,Prog.Log.Controller 8MB,12DI/8DO-T/2DC, 2xEthernet, 24VDC, 3x Option Slots
| Height | 135mm |
|---|---|
| Width | 82mm |
| Depth | 74mm |
| PLC Range | AC500 |
| Barcode | 4013614572814 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85371091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP124700R0173 |
| Alternative Product SKU | PM5092-T-2ETH |
Write Your Own Review