We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP176000R0080 ABB CM5640-2ETH AC500,communication module
MPN: 1SAP176000R0080
Alt. SKU: CM5640-2ETH
Special Price
£525.30
£437.75
Regular Price
£618.00
1SAP176000R0080 ABB CM5640-2ETH AC500,communication module
| Height | 135mm |
|---|---|
| Width | 28mm |
| Depth | 62mm |
| PLC Range | AC500 |
| Barcode | 4053546050936 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85389091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP176000R0080 |
| Alternative Product SKU | CM5640-2ETH |
Write Your Own Review