We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP176000R0020 ABB CM5610-2RS AC500,Com.Module 2xRS232/485
MPN: 1SAP176000R0020
Alt. SKU: CM5610-2RS
Special Price
£423.30
£352.75
Regular Price
£498.00
1SAP176000R0020 ABB CM5610-2RS AC500,Com.Module 2xRS232/485
| Height | 135mm |
|---|---|
| Width | 28mm |
| Depth | 62mm |
| PLC Range | AC500 |
| Barcode | 4053546050912 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85389091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP176000R0020 |
| Alternative Product SKU | CM5610-2RS |
Write Your Own Review