We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP141000R0378 ABB PM5650-2ETH AC500,Prog.Logic Controller 80MB
MPN: 1SAP141000R0378
Alt. SKU: PM5650-2ETH
Special Price
£1,699.32
£1,416.10
Regular Price
£1,999.20
1SAP141000R0378 ABB PM5650-2ETH AC500,Prog.Logic Controller 80MB
| Height | 76mm |
|---|---|
| Width | 67.5mm |
| Depth | 62mm |
| PLC Range | AC500 |
| Barcode | 4013614570919 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85389091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP141000R0378 |
| Alternative Product SKU | PM5650-2ETH |
Write Your Own Review