We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP116300R0278 ABB TB5660-2ETH AC500,Terminal Base, 6xslots
MPN: 1SAP116300R0278
Alt. SKU: TB5660-2ETH
Special Price
£200.94
£167.45
Regular Price
£236.40
1SAP116300R0278 ABB TB5660-2ETH AC500,Terminal Base, 6xslots
| Height | 135mm |
|---|---|
| Width | 235.5mm |
| Depth | 28mm |
| PLC Range | AC500 |
| Barcode | 4013614508974 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85389091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP116300R0278 |
| Alternative Product SKU | TB5660-2ETH |
Write Your Own Review