We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP122700R0172 ABB PM5012-R-ETH AC500,Prog.Log.Controller 1MB, 6DI/4DO-Relay, Ethernet, 24VDC, 1x Option Slot
MPN: 1SAP122700R0172
Alt. SKU: PM5012-R-ETH
Special Price
£197.88
£164.90
Regular Price
£232.80
1SAP122700R0172 ABB PM5012-R-ETH AC500,Prog.Log.Controller 1MB, 6DI/4DO-Relay, Ethernet, 24VDC, 1x Option Slot
| Height | 135mm |
|---|---|
| Width | 82mm |
| Depth | 74mm |
| PLC Range | AC500 |
| Barcode | 4013614570827 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85371091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP122700R0172 |
| Alternative Product SKU | PM5012-R-ETH |
Write Your Own Review