We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
7TCA296050R0398 ABB 20 MM P CLIP
MPN: 7TCA296050R0398
Alt. SKU: PCLIP/20
Special Price
£129.29
£107.74
Regular Price
£287.30
7TCA296050R0398 ABB 20 MM P CLIP
| Manufacturer Part Number | 7TCA296050R0398 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | PCLIP/20 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 5020963000805 |
| HS Code | 7326908630 |
| Height | 25.4mm |
| Width | 199.898mm |
| Depth | 249.936mm |
| Packed Quantity | 10 |
| Country of Manufacture | United Kingdom (includes NI) |
Write Your Own Review