We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
2TLA020055R0000 ABB M12-3A Connection accessory
MPN: 2TLA020055R0000
Alt. SKU: M12-3A
Special Price
£33.43
£27.86
Regular Price
£39.34
2TLA020055R0000 ABB M12-3A Connection accessory
| Manufacturer Part Number | 2TLA020055R0000 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | M12-3A |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 7350024452259 |
| HS Code | 8538909999 |
| Height | 170mm |
| Width | 100mm |
| Depth | 20mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | China |
Write Your Own Review