We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
2CSR256140R2324 ABB Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection DS203NC - 3P+N - 100 mA - 32 A - C - Type A
MPN: 2CSR256140R2324
Alt. SKU: DS203NC C32 A100
Special Price
£182.63
£152.19
Regular Price
£304.38
2CSR256140R2324 ABB Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection DS203NC - 3P+N - 100 mA - 32 A - C - Type A
| Manufacturer Part Number | 2CSR256140R2324 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | DS203NC C32 A100 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 8012542831129 |
| HS Code | 85363030 |
| Height | 73mm |
| Width | 76mm |
| Depth | 96mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Italy |
Write Your Own Review