We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
2CSR255180R2324 ABB Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection DS201 - 1P+N - 100 mA - 32 A - C - Type A
MPN: 2CSR255180R2324
Alt. SKU: DS201 C32 A100
Special Price
£120.11
£100.09
Regular Price
£200.18
2CSR255180R2324 ABB Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection DS201 - 1P+N - 100 mA - 32 A - C - Type A
| Manufacturer Part Number | 2CSR255180R2324 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | DS201 C32 A100 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 8012542747215 |
| HS Code | 85363030 |
| Height | 80mm |
| Width | 40mm |
| Depth | 106mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Italy |
Write Your Own Review