We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
2CSG060100R1211 ABB Toroidal Transformer TR
MPN: 2CSG060100R1211
Alt. SKU: TR2
£273.56
£227.97
2CSG060100R1211 ABB Toroidal Transformer TR
| Manufacturer Part Number | 2CSG060100R1211 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | TR2 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 8012542020400 |
| HS Code | 85043121 |
| Height | 115mm |
| Width | 60mm |
| Depth | 120mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Italy |
Write Your Own Review