We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
2CDL210001R1060 ABB PS1/60 Busbar
MPN: 2CDL210001R1060
Alt. SKU: PS1/60
Special Price
£19.21
£16.01
Regular Price
£34.93
2CDL210001R1060 ABB PS1/60 Busbar
| Manufacturer Part Number | 2CDL210001R1060 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | PS1/60 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 4016779514668 |
| HS Code | 85369010 |
| Height | 1100mm |
| Width | 145mm |
| Depth | 140mm |
| Packed Quantity | 20 |
| Country of Manufacture | Germany |
Write Your Own Review