We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SFN124203R1000 ABB LT140-30L Contactor Connection Accessory
MPN: 1SFN124203R1000
Alt. SKU: LT140-30L
Special Price
£14.45
£12.04
Regular Price
£22.24
1SFN124203R1000 ABB LT140-30L Contactor Connection Accessory
| Manufacturer Part Number | 1SFN124203R1000 |
|---|---|
| HS Code | 85389099 |
| Height | 78.6mm |
| Width | 90.7mm |
| Depth | 74.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Sweden |
| Alternative Product SKU | LT140-30L |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 7320500482339 |
Write Your Own Review