We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SFL707025R7011 ABB GAF2050-10-11-70 2050A DC Switching Contactor, 3 Pole, 1NO 1NC Auxiliary Contacts, 100-250V AC/DC Coil
MPN: 1SFL707025R7011
Alt. SKU: GAF2050-10-11-70
Special Price
£14,615.40
£12,179.50
Regular Price
£22,485.23
1SFL707025R7011 ABB GAF2050-10-11-70 2050A DC Switching Contactor, 3 Pole, 1NO 1NC Auxiliary Contacts, 100-250V AC/DC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SFL707025R7011 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 392mm |
| Width | 438mm |
| Depth | 244mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Sweden |
| Alternative Product SKU | GAF2050-10-11-70 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | GAF |
| Barcode | 7320500408254 |
Write Your Own Review