We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SFL647001R7022 ABB AF1250-30-22-70 1250A 3 Pole 3NO Contactor, 2NO 2NC Auxiliary Contacts, 100-250V AC/DC Coil
MPN: 1SFL647001R7022
Alt. SKU: AF1250-30-22-70
Special Price
£4,127.57
£3,439.64
Regular Price
£6,350.11
1SFL647001R7022 ABB AF1250-30-22-70 1250A 3 Pole 3NO Contactor, 2NO 2NC Auxiliary Contacts, 100-250V AC/DC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SFL647001R7022 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 344mm |
| Width | 210mm |
| Depth | 242mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Sweden |
| Alternative Product SKU | AF1250-30-22-70 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | AF |
| Barcode | 7320500355107 |
Write Your Own Review