We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SFL447001R1322 ABB AF140-30-22-13 140A 3 Pole 3NO Contactor, 2NO 2NC Auxiliary Contacts, 100-250V AC/DC Coil
MPN: 1SFL447001R1322
Alt. SKU: AF140-30-22-13
Special Price
£450.89
£375.74
Regular Price
£693.67
1SFL447001R1322 ABB AF140-30-22-13 140A 3 Pole 3NO Contactor, 2NO 2NC Auxiliary Contacts, 100-250V AC/DC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SFL447001R1322 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 150mm |
| Width | 90mm |
| Depth | 126mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Sweden |
| Alternative Product SKU | AF140-30-22-13 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | AF |
| Barcode | 7320500476956 |
Write Your Own Review