We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SFL447001R1222 ABB AF140-30-22-12 140A 3 Pole 3NO Contactor, 2NO 2NC Auxiliary Contacts, 48-130V AC/DC Coil
MPN: 1SFL447001R1222
Alt. SKU: AF140-30-22-12
Special Price
£522.58
£435.48
Regular Price
£803.96
1SFL447001R1222 ABB AF140-30-22-12 140A 3 Pole 3NO Contactor, 2NO 2NC Auxiliary Contacts, 48-130V AC/DC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SFL447001R1222 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 150mm |
| Width | 90mm |
| Depth | 126mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Sweden |
| Alternative Product SKU | AF140-30-22-12 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | AF |
| Barcode | 7320500477090 |
Write Your Own Review