We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SFA611621R1051 ABB MLBL-05R LED block
MPN: 1SFA611621R1051
Alt. SKU: MLBL-05R
Special Price
£12.54
£10.45
Regular Price
£19.28
1SFA611621R1051 ABB MLBL-05R LED block
| Manufacturer Part Number | 1SFA611621R1051 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | MLBL-05R |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 7320500544761 |
| HS Code | 85369001 |
| Height | 155mm |
| Width | 135mm |
| Depth | 25mm |
| Packed Quantity | 10 |
| Country of Manufacture | China |
Write Your Own Review