We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SFA611201R1108 ABB M2SS2-11C Selector Switch
MPN: 1SFA611201R1108
Alt. SKU: M2SS2-11C
Special Price
£10.75
£8.96
Regular Price
£16.55
1SFA611201R1108 ABB M2SS2-11C Selector Switch
| Manufacturer Part Number | 1SFA611201R1108 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | M2SS2-11C |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 7320500285046 |
| HS Code | 8536508000 |
| Height | 150mm |
| Width | 110mm |
| Depth | 30mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | China |
Write Your Own Review