1SFA611201R1108 ABB M2SS2-11C Selector Switch
MPN: 1SFA611201R1108
Alt. SKU: M2SS2-11C
More Information
Manufacturer Part Number 1SFA611201R1108
Alternative Product SKU M2SS2-11C
Manufacturer ABB
Barcode 7320500285046
HS Code 8536508000
Height 150mm
Width 110mm
Depth 30mm