We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SDA104926R1 ABB YO XT5-XT6 110..240 Vac - 110..250 Vdc
MPN: 1SDA104926R1
Alt. SKU: YO XT5-XT6 110..240 Vac - 110..250 Vdc
Special Price
£81.22
£67.68
Regular Price
£124.94
1SDA104926R1 ABB YO XT5-XT6 110..240 Vac - 110..250 Vdc
| Manufacturer Part Number | 1SDA104926R1 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | YO XT5-XT6 110..240 Vac - 110..250 Vdc |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 8015644070182 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 140mm |
| Width | 110mm |
| Depth | 60mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Italy |
Write Your Own Review