We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SDA104761R1 ABB KIT R- REAR TERMINALS - XT5 4pcs
MPN: 1SDA104761R1
Alt. SKU: KIT R- REAR TERMINALS - XT5 4pcs
Special Price
£118.55
£98.79
Regular Price
£182.38
1SDA104761R1 ABB KIT R- REAR TERMINALS - XT5 4pcs
| Manufacturer Part Number | 1SDA104761R1 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | KIT R- REAR TERMINALS - XT5 4pcs |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 8015644068530 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 280mm |
| Width | 280mm |
| Depth | 30mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Italy |
Write Your Own Review