We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA164206R1001 ABB OHB-G1 Direct handle for size G1, black, usable with shaft,
MPN: 1SCA164206R1001
Alt. SKU: OHB-G1
£10.72
£8.93
1SCA164206R1001 ABB OHB-G1 Direct handle for size G1, black, usable with shaft,
| Alternative Product SKU | OHB-G1 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 1SCA164206R1001 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019933986 |
| Range | OT Plus |
| Packed Quantity | 10 |
| Height | 60mm |
| Width | 165mm |
| Depth | 165mm |
| HS Code | 85389099 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review