We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA163875R1001 ABB TSG1-1 Terminal cover transparent for size G1 1 Pole version
MPN: 1SCA163875R1001
Alt. SKU: TSG1-1
£4.31
£3.59
1SCA163875R1001 ABB TSG1-1 Terminal cover transparent for size G1 1 Pole version
| Alternative Product SKU | TSG1-1 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 1SCA163875R1001 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019932804 |
| Number of Poles | 1 Pole |
| Range | OT Plus |
| Packed Quantity | 1 |
| Height | 45mm |
| Width | 165mm |
| Depth | 165mm |
| HS Code | 85389099 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review