We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA162791R1001 ABB OHB-G3M Direct handle for sizes G2 and G3, black, NOT usable with shaft,
MPN: 1SCA162791R1001
Alt. SKU: OHB-G3M
£8.90
£7.42
1SCA162791R1001 ABB OHB-G3M Direct handle for sizes G2 and G3, black, NOT usable with shaft,
- Datasheet for 1SCA162791R1001 OHB-G3M Direct handle for sizes G2 and G3, black, NOT usable with shaft,
- Auxiliary Information for 1SCA162791R1001 OHB-G3M Direct handle for sizes G2 and G3, black, NOT usable with shaft,
- Conformity Documents for 1SCA162791R1001 OHB-G3M Direct handle for sizes G2 and G3, black, NOT usable with shaft,
| Alternative Product SKU | OHB-G3M |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 1SCA162791R1001 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019928289 |
| Range | OT Plus |
| Packed Quantity | 10 |
| Height | 60mm |
| Width | 165mm |
| Depth | 165mm |
| HS Code | 85389099 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review