We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA162603R1001 ABB PNG3 Neutral conductor N with screw terminals size G3
MPN: 1SCA162603R1001
Alt. SKU: PNG3
£37.02
£30.85
1SCA162603R1001 ABB PNG3 Neutral conductor N with screw terminals size G3
| Alternative Product SKU | PNG3 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 1SCA162603R1001 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019926292 |
| Range | OT Plus |
| Packed Quantity | 1 |
| Height | 85mm |
| Width | 165mm |
| Depth | 165mm |
| HS Code | 85389099 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review