We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA140415R1001 ABB OTS160G1L4 TERMINAL SHROUD
MPN: 1SCA140415R1001
Alt. SKU: OTS160G1L4
Special Price
£7.12
£5.93
Regular Price
£10.96
1SCA140415R1001 ABB OTS160G1L4 TERMINAL SHROUD
| Manufacturer Part Number | 1SCA140415R1001 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OTS160G1L4 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019681955 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 85mm |
| Width | 130mm |
| Depth | 65mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Estonia |
Write Your Own Review