1SCA140414R1001 ABB OTS160G1L3 TERMINAL SHROUD
MPN: 1SCA140414R1001
Alt. SKU: OTS160G1L3
More Information
Manufacturer Part Number 1SCA140414R1001
Alternative Product SKU OTS160G1L3
Manufacturer ABB
Barcode 6417019681948
HS Code 85389099
Height 85mm
Width 100mm
Depth 65mm