We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA109416R1001 ABB OXP6X500 SHAFT
MPN: 1SCA109416R1001
Alt. SKU: OXP6X500
Special Price
£11.65
£9.71
Regular Price
£17.93
1SCA109416R1001 ABB OXP6X500 SHAFT
| Manufacturer Part Number | 1SCA109416R1001 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OXP6X500 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019426068 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 500mm |
| Width | 6mm |
| Depth | 6mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review