We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA109092R1001 ABB OHBS11 HANDLE
MPN: 1SCA109092R1001
Alt. SKU: OHBS11
Special Price
£8.36
£6.97
Regular Price
£12.88
1SCA109092R1001 ABB OHBS11 HANDLE
| Manufacturer Part Number | 1SCA109092R1001 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OHBS11 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019424699 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 20mm |
| Width | 58mm |
| Depth | 20mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review