We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA108253R1001 ABB OHRS12 HANDLE
MPN: 1SCA108253R1001
Alt. SKU: OHRS12
Special Price
£7.32
£6.10
Regular Price
£11.26
1SCA108253R1001 ABB OHRS12 HANDLE
| Manufacturer Part Number | 1SCA108253R1001 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OHRS12 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019416175 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 66mm |
| Width | 75mm |
| Depth | 45mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review