We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA108226R1001 ABB OXP6X400 SHAFT
MPN: 1SCA108226R1001
Alt. SKU: OXP6X400
Special Price
£9.46
£7.88
Regular Price
£14.56
1SCA108226R1001 ABB OXP6X400 SHAFT
| Manufacturer Part Number | 1SCA108226R1001 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OXP6X400 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019424392 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 410mm |
| Width | 20mm |
| Depth | 30mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review