We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA108043R1001 ABB OXS6X105 SHAFT
MPN: 1SCA108043R1001
Alt. SKU: OXS6X105
Special Price
£3.06
£2.55
Regular Price
£4.72
1SCA108043R1001 ABB OXS6X105 SHAFT
| Manufacturer Part Number | 1SCA108043R1001 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OXS6X105 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019424118 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 105mm |
| Width | 6mm |
| Depth | 6mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Estonia |
Write Your Own Review