We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA105457R1001 ABB OTPN80FP NEUTRAL TERMINAL
MPN: 1SCA105457R1001
Alt. SKU: OTPN80FP
Special Price
£10.81
£9.01
Regular Price
£16.63
1SCA105457R1001 ABB OTPN80FP NEUTRAL TERMINAL
| Manufacturer Part Number | 1SCA105457R1001 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OTPN80FP |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019393889 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 90mm |
| Width | 140mm |
| Depth | 30mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review