We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA105323R1001 ABB OHYS2RJ HANDLE
MPN: 1SCA105323R1001
Alt. SKU: OHYS2RJ
Special Price
£10.67
£8.89
Regular Price
£16.42
1SCA105323R1001 ABB OHYS2RJ HANDLE
| Manufacturer Part Number | 1SCA105323R1001 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OHYS2RJ |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019412436 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 65mm |
| Width | 65mm |
| Depth | 44mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Lithuania |
Write Your Own Review