We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA105314R1001 ABB OTS40T1 TERMINAL SHROUD
MPN: 1SCA105314R1001
Alt. SKU: OTS40T1
Special Price
£2.86
£2.38
Regular Price
£4.39
1SCA105314R1001 ABB OTS40T1 TERMINAL SHROUD
| Manufacturer Part Number | 1SCA105314R1001 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OTS40T1 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019424712 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 40mm |
| Width | 13mm |
| Depth | 12mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review