We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA022729R8370 ABB OTS400G1S TERMINAL SHROUD
MPN: 1SCA022729R8370
Alt. SKU: OTS400G1S
Special Price
£9.95
£8.29
Regular Price
£15.30
1SCA022729R8370 ABB OTS400G1S TERMINAL SHROUD
| Manufacturer Part Number | 1SCA022729R8370 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OTS400G1S |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019236254 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 100mm |
| Width | 200mm |
| Depth | 100mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review