We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA022379R9760 ABB OTS125T1 TERMINAL SHROUD
MPN: 1SCA022379R9760
Alt. SKU: OTS125T1
Special Price
£6.90
£5.75
Regular Price
£10.62
1SCA022379R9760 ABB OTS125T1 TERMINAL SHROUD
| Manufacturer Part Number | 1SCA022379R9760 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OTS125T1 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019123431 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 140mm |
| Width | 140mm |
| Depth | 100mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review