We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA022379R9680 ABB OTS125T3 TERMINAL SHROUD
MPN: 1SCA022379R9680
Alt. SKU: OTS125T3
Special Price
£9.24
£7.70
Regular Price
£14.22
1SCA022379R9680 ABB OTS125T3 TERMINAL SHROUD
| Manufacturer Part Number | 1SCA022379R9680 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OTS125T3 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019123424 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 140mm |
| Width | 140mm |
| Depth | 100mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review