We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA022353R6910 ABB OTS63T1 TERMINAL SHROUD
MPN: 1SCA022353R6910
Alt. SKU: OTS63T1
Special Price
£4.90
£4.08
Regular Price
£7.52
1SCA022353R6910 ABB OTS63T1 TERMINAL SHROUD
| Manufacturer Part Number | 1SCA022353R6910 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OTS63T1 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019102641 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 120mm |
| Width | 100mm |
| Depth | 20mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review