We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SCA022353R6750 ABB OTS63T3 TERMINAL SHROUD
MPN: 1SCA022353R6750
Alt. SKU: OTS63T3
Special Price
£6.38
£5.32
Regular Price
£9.82
1SCA022353R6750 ABB OTS63T3 TERMINAL SHROUD
| Manufacturer Part Number | 1SCA022353R6750 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | OTS63T3 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 6417019102627 |
| HS Code | 85389099 |
| Height | 120mm |
| Width | 100mm |
| Depth | 100mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Finland |
Write Your Own Review