We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBL283061R5110 ABB TAL30-30-10 17-32V DC - TAL30 30A 3 Pole DC Contactor 1NO Auxiliary Contact 17-32V DC
MPN: 1SBL283061R5110
Alt. SKU: TAL30-30-10 17-32V DC
Special Price
£232.30
£193.58
Regular Price
£357.37
1SBL283061R5110 ABB TAL30-30-10 17-32V DC - TAL30 30A 3 Pole DC Contactor 1NO Auxiliary Contact 17-32V DC
| Manufacturer Part Number | 1SBL283061R5110 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 90mm |
| Width | 54mm |
| Depth | 125.3mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | TAL30-30-10 17-32V DC |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 3471522323514 |
Write Your Own Review