We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBL243261R5100 ABB TAL26-40-00 17-32V DC - TAL26 26A 4 Pole DC Contactor No Auxiliary Contact 17-32V DC
MPN: 1SBL243261R5100
Alt. SKU: TAL26-40-00 17-32V DC
Special Price
£190.43
£158.69
Regular Price
£292.97
1SBL243261R5100 ABB TAL26-40-00 17-32V DC - TAL26 26A 4 Pole DC Contactor No Auxiliary Contact 17-32V DC
| Manufacturer Part Number | 1SBL243261R5100 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 90mm |
| Width | 54mm |
| Depth | 110.6mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | TAL26-40-00 17-32V DC |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 3471522321510 |
Write Your Own Review