We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBL243061R5110 ABB TAL26-30-10 17-32V DC - TAL26 26A 3 Pole DC Contactor 1NO Auxiliary Contact 17-32V DC
MPN: 1SBL243061R5110
Alt. SKU: TAL26-30-10 17-32V DC
Special Price
£183.02
£152.52
Regular Price
£281.57
1SBL243061R5110 ABB TAL26-30-10 17-32V DC - TAL26 26A 3 Pole DC Contactor 1NO Auxiliary Contact 17-32V DC
| Manufacturer Part Number | 1SBL243061R5110 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 90mm |
| Width | 54mm |
| Depth | 110.6mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | TAL26-30-10 17-32V DC |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 3471522319517 |
Write Your Own Review