We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBL183561R5100 ABB TAL16-22-00 17-32V DC - TAL16 16A 2NO 2NC DC Contactor No Auxiliary Contact 17-32V DC
MPN: 1SBL183561R5100
Alt. SKU: TAL16-22-00 17-32V DC
Special Price
£150.44
£125.37
Regular Price
£231.44
1SBL183561R5100 ABB TAL16-22-00 17-32V DC - TAL16 16A 2NO 2NC DC Contactor No Auxiliary Contact 17-32V DC
| Manufacturer Part Number | 1SBL183561R5100 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 78mm |
| Width | 44mm |
| Depth | 97mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | TAL16-22-00 17-32V DC |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 3471522318510 |
Write Your Own Review